
Aanmelden schooljaar 2025 - 2026
Aanmelden
In 's-Hertogenbosch en Vught wordt er gewerkt met centrale toewijzing. Leerlingen geven bij het aanmelden een eerste, tweede en derde keuze op. Dit gebeurt tijdens de digitale aanmeldingsweek van 25 t/m 30 maart 2025. Als er teveel brugklasaanmeldingen zijn voor een bepaalde school, worden er leerlingen op de school van hun tweede of derde keuze geplaatst. De centrale toewijzing wordt geregeld via een speciaal computersysteem. Op deze manier worden zoveel mogelijk leerlingen op de school van hun eerste voorkeur geplaatst. Het Maurick College kent 380 plaatsen voor het brugklasjaar. Aangemelde leerlingen van wie een broer of zus al is toegelaten tot het Maurick College worden automatisch geplaatst.
Meer informatie over de aanmeldprocedure en toelating voor het schooljaar 2025-2026 is te vinden in de flyer van alle scholen voor voortgezet onderwijs in 's-Hertogenbosch en Vught.
Extra toelichting op de flyer:
- Wanneer de school van tweede keuze geen loting heeft, dan hoeft er geen derde voorkeurschool ingevuld te worden.
- Wanneer de school van tweede en/of derde keuze niet in de regio Vught/Den Bosch staat, dan kunnen die scholen doorgegeven worden.
Het toelatingsbeleid is hier te vinden.
Inschrijven
Op 1 en 2 april zijn de inschrijvingen voor het Maurick College. Wanneer het Maurick College de school van eerste keus is, kunnen leerlingen zich samen met hun ouder(s)/verzorger(s) tussen 16.00 en 20.30 uur in schrijven in het forum van onze school. Via deze pagina op onze website is het mogelijk om een tijdslot hiervoor te reserveren vanaf 25 maart.